Ali Cinar

6 Ocak 2021 günü yaşanan Kongre baskınını soruşturan komitenin ABD Temsilciler Meclisinde halka açık olarak düzenlenen oturumu ve Trump’ın açıklamaları ABD’de en önemli gündem konularından. Ciner Medya Grubu ABD Temsilcisi Ali Çınar, Washington’dan Kongre binası önünden son durumu Haberturk.com için aktardı.

--

--

New York Eyalet Milletvekili Anna Kelles, dijital parada son dönem yaşanan gelişmelere ilişkin yaptığı değerlendirmede, dijital paraya dair regülasyonların geleceğini düşündüğünü söyledi.

Bloomberg HT’ye konuk olan New York Eyalet Milletvekili Anna Kelles, Bitcoin madenciliği ve dijital paranın geleceği hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Kelles, yenilenebilir enerji altyapısı için milyarlarca dolarlık yatırım yapıldığını belirttiği konuşmasında, “İklim değişikliğini çözmenin bir parçası olmak için bu tarz enerji kullanılmamalı.” dedi. Ayrıca, yasa tasarısıyla yenilenebilir enerji olmayan madencilikte duraklama olacağının da altını çizdi.

Bu konu hakkında bütün sektörlerde adım attıklarını söyleyen Kelles, “Dijital paraya dair regülasyonların geleceğini düşünüyorum.” dedi.

--

--

Ali Cinar

Ali Cinar

Foreign Policy Expert on U.S.-Turkey Relations, ME, Security, NATO, Transatlantic / Journalist / 2019 Ellis Island Medal of Honor Recipient www.alicinar.com